Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Voor alle duidelijkheid: we kiezen sowieso voor gehoorbescherming met een vlak filter. En dan 20 of misschien 15 dB demping. Maar ik zou graag willen weten of specifiek voor de violist, die de viool ook onder zijn kin houdt (beengeleiding!), acrylaat of siliconen de voorkeur hebben.
Het gaat me inderdaad puur om de materiaalkeuze en dan vanuit de ervaring van violisten die gehoorbescherming gebruiken of gebruikt hebben of dit van andere violisten weten. Ik neem aan dat de meesten van jullie toch wel gehoorbescherming gebruiken?
Hallo, Waar gaat jullie voorkeur als violisten naar uit: acrylaat of siliconen?
Ik lees/hoor o.a.: acrylaat is degelijker en ook makkelijker schoon te houden. Gaat langer mee. Heeft wel meer wentijd nodig.
Siliconen zit comfortabeler, is minder makkelijk schoon te houden en meer aan slijtage...