Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Heb ik ook gezien, geweldig natuurlijk voor zo'n jong meisje, maar als je het vergelijkt dan hoor je vooral aan het slot dat ze heel wat nootjes laat liggen.Maar het kan dus ook als je acht bent. Ik zal mijn dochter eens aan het studeren zetten
Is ze al acht dan?Maar het kan dus ook als je acht bent. Ik zal mijn dochter eens aan het studeren zetten![]()
Is ze al acht dan?![]()
Ja hier kan ik echt van genieten, zie ze staan met hun eerlijke ernstige gezichtjes, met op de achtergrond een goedkeurende Moeder Maria.Nu hoop ik op een waarderende reactie van Tobias uiteraard, doet me goed als hij hier ook van kan genieten![]()
Staat er boven. Persoonlijk vind ik dit niks: een kind van acht hoort met poppen te spelen, met Playmobil of Lego. Ik vind zoiets eigenlijk een soort circus-act. Zulke kinderen spelen ook bijna altijd van die bravourestukken, met veel noten, dubbelgrepen en andere poespas. En ja, het is knap. Meer niet. Nu nog muziek.
Is dit gepost om lekker een beetje te provoceren? Dit kan je toch niet menen?
Goed, ik "hap":
Er bestaan kinderen die doodongelukkig worden van verplicht spelen met lego en poppen ("past zo goed bij hun leeftijd en ontwikkeling"); een aantal van hen rennen naar de sportvelden en kunnen daar hun talent ontwikkelen. En die kinderen zijn goed in balans (. Ze kunnen fantastische dingen met een bal.
En ook dus kinderen die al vroeg weten dat ze muziek willen maken. Die die kans als peuter/kleuter kregen en na wat jaren zijn ze ineens heel bedreven. Voor deze kinderen is dit hun manier van ontwikkelen en goed in je vel komen.
Circusact: tja, weet je hoe fantastisch zo'n ervaring met een orkest voor een kind kan zijn om mee te maken? Het zal hier niet het eerste geval zijn dat een kind van een orkestlid deze kans kreeg. Misschien zit de vioolspelende Mama er vlak achter.
Dat iets 'muziek' wordt, heeft ook met levenservaring te maken. En dat groeit.
Zomaar een vraag: waarom zou een kind wel handig met lego of met een bal mogen zijn, maar niet met een viool?
Ik weet niet of je bewering is geënt op de huidige praktijk, maar een meisje van acht speelt niet meer met poppen tegenwoordig. Tenminste ik zie het niet aan mijn kleindochter.Staat er boven. Persoonlijk vind ik dit niks: een kind van acht hoort met poppen te spelen, met Playmobil of Lego. (.....)
Ik weet niet of je bewering is geënt op de huidige praktijk, maar een meisje van acht speelt niet meer met poppen tegenwoordig. Tenminste ik zie het niet aan mijn kleindochter.
Hahaha, dan heb ik toch een apart kind: Eén met viool en met poppenbedje en pop, die ze liefdevol verzorgt.
Grappig is dat zoals een kind een gevoel kan omschrijven, het maakt mij VOL, vól van geluk misschien,
of is het een gevoel van tevredenheid.
Of is het zomaar een woord uit een ver voor volwassenen onbereikbaar geworden land waarin het kind nog kan vertoeven.
Slaapt viool ook in het poppenbedje ?
En slaapt de poes dan net als op deze foto in de vioolkoffer ?
Bekijk bijlage 887
Ja, nou! Die kan spelen hoor!
Ze zit helemaal in het spel, moeilijk te zien of ze er plezier aan beleeft.
Wat ik leuk vond: het moment op 0:57 min. Ik dacht eerst dat de strijkstok wat opgespannen zou worden, maar dat ging niet gebeuren. Kijk zelf maar eens.![]()
moeilijk te zien of ze er plezier aan beleeft.