Ok, om weer even helemaal terug op het onderwerp te komen, en me hopelijk niet te mengen in de discussies hierboven...
Het idee van een losse versterker, die een clean geluid kan maken en daartussen een effectenkastje die ik evt. met mn voet kan bedienen was wat ik ongeveer in mijn hoofd heb, en klinkt het meest aannemelijk (zo kan ik het effectenkastje er evt. ook tussenuit halen en gewoon helemaal clean spelen)
Nu is het zo dat mijn viool semi-akoestisch is.. hij heeft een klankkast, maar klinkt lang niet zo luid en vol als mn echte akoestische viool. En nu weet ik ook niet of mijn viool een piezo=element heeft (dat is toch zo'n strip met metalen plaatjes erop, onder de snaren, ergens??) Hij is iig niet zichtbaar. Wel is mijn kam in een speciale plastic houder geplaatst.. mogelijk dat die de trillingen opvangt en doorstuurt, om het vervolgens electrisch te vertalen??
Moet ik eerst uitzoeken hoe mijn electrische signaal tot stand komt, voor ik een goede versterker / effecten-schakelaar aanschaf?
En zijn er gespecialiseerde winkels in de buurt van Amsterdam daarvoor??
Ok, nu niet meer discussieren mannen.. nergens voor nodig
