Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Regelmatig zie ik bij inzendingen van forumleden de aanduiding (in kleur) "klik hier", en bij toverslag verschijnt dan een link of een site of hoe je dat ook noemt.
Dat gaat eigenlijk heel eenvoudig, maar dat is met bijna alles zo als je het eenmaal weet.
Wanneer je de link hebt bijvoorbeeld: http://www. .....tekst.nogwat.etc.
dan plaats je die tussen de url-codes. Die beginnen -zoals bij elk commando- met een teksthaak en wordt altijd afgesloten met weer een teksthaak en een 'slash'.( /) Onderstaand voorbeeld geeft aan hoe dit zou moeten:
Ik weet niet anders dan dat de gewenste tekst automatisch in blauw verschijnt. Iedere tekst kan op de plaats van 'klik hier' worden neergezet. Denk er wel om dat er geen spaties tussen diverse tekens van het commando moeten worden gezet, anders wordt het commando niet herkend en werkt de functie niet. Het is bij het opstellen van een bericht daarom handig even een test uit te voeren middels de optie: "voorbeeld" om te zien wat het resultaat is. Zo nodig aanpassen.
Ik hoop dat deze 'toverkunst' hiermee weer is verklaard.
Zij opgemerkt, dat er in het voorbeeld een spatie te veel staat in het begin van 'ur l', dat moet 'url' zijn, maar als ik dat in de tekst zet is de achterliggende informatie van het commando niet meer zichtbaar!