Video Lessons

SoundBoard zei:
Lise & Mela93,

Het gaat er toch niet om discussietechnieken te behandelen, want dan zitten jullie hier verkeerd.

Frits - Administrator
Dat snap ik wel, maar ik vind het niet leuk dat Lise voortdurend commentaar geef op het taalgebruik. En(hier dan) geeft ze een antwoord dan is dat meer een herhaling van wat anderen gezegd hebben.
 
Frits en Mela,

Ik begrijp jullie opmerkingen. En ik ben het ook eens met Frits. Ik erger me alleen aan discussies waarbij generalisaties en andersoortige drogredeneringen worden gebruikt zonder dat iemand doorziet dat er op de verkeerde manier gediscussieerd wordt. Daar heb ik Mela op willen wijzen. Alleen mijn manier was wellicht wat verkeerd omdat ik te sarcastisch was. Aan de andere kant Mela, je krijgt hier wel advies waar je iets mee kunt.

En dan nog iets Mela, je vroeg naar mijn mening over het onderwerp. En die gaf ik. Dat die dan dezelfde is als die van anderen, daar kan ik ook niets aan doen. Dat is wellicht ook de reden waarom ik mijn mening niet had gegeven. Ik ben nl. geen hondje dat per se ook overal zijn plasje over wil doen.

En nu hou ik erover op.
 
mela93 zei:
Video lessen:

http://www.entertainmentnow.com.au/onlineViolinLessons.php?gclid=CMfDufKAjpUCFRSA1QodNCYPfw

Zinvol of rotzooi?
Heeft iemand hier ervaring mee?
Is dit een (goede) optie als de muziekschool te duur is?
Is dit een slechte en kan ik ergens een betere krijgen?
Zijn er wel betere of is dit allemaal rotzooi?

Melanie
Ik denk dat als je het kan hanteren het zinvol kan zijn.
Ik ken deze cursus niet, maar ik weet dat iemand als
Todd Ehle, een echte vioolprofessor, een videovioolcursus op
YouTube heeft gezet. Je kan hem als Fiddlers Cove vinden in mijn handtekening.
Maar volgens hem is er altijd een echte leraar nodig. De cursus dient dus als ondersteuning.
Verder is er natuurlijk Clayton Haslop met zijn Kreutzer en Paganini
DVD's en Beginner's Circle en Allegro Players.
Ik denk dat de meeste mensen een gewone leraar moeten hebben,
maar voor hen is zo'n videomethode wellicht een goed naslagwerk of
een second opinion of andere aanpak. :)
 
Eric Friedlander plaatst op zijn blog ook filmpjes. Maar die moet je nadrukkelijk meer beschouwen als tips & trucs dan als een lesmethode.
 
Terug
Naar boven