Welk stuk is dit?

Wanneer ik de gegeven link open, krijg ik een melding dat de site momenteel wordt bijgewerkt. Ik kan er dus niets mee. Misschien dat er het een en ander fout zit?




(Dit bericht is door soundboard bijgewerkt op 17/07/2006 om 14:38 uur)
 
En rechtsklikken en dan opslaan als? Werkt dat ook niet?


(Dit bericht is door Sjaak bijgewerkt op 17/07/2006 om 23:43 uur)
 
Ik kan wel rechts klikken, maar er komt geen enkele MP3-file in beeld. De website is nog steeds "in de maak" (under construction), zodat er een verkeerde link is gelegd.

Daarbij, een site "under construction" opslaan, levert niets op.
 
Ja, nu werkt het!!

1000x dank Remi!

Het fragment leek mij boeiend, maar helaas zo kort, zo kort; tè kort om er iets van durven te zeggen.

BTW:
Remi ik d8 dat jij al in Tsjechië zat? Of is het je daar nu te heet? Misschien hèt moment om eens de Noordkaap te bezoeken? ;) Lekker temperatuurtje daar: 20°C en heerlijk rustig.

@Sjaak: is de titel van de film te achterhalen? Mogelijk dat er dan ook een geluidstrack van te vinden is?
 
Nee Frits,

Nog een paar daagjes en dan op naar het mooie Tsjechië.

Nu eerst het zuidelijk gelegen Bitov bezoeken, en volgend jaar, als Tsjechie bevalt naar het noorden (Bohemen).

Vioolbouw en zo in het Noorden. Verder hoop ik dat ik ook dit jaar een beetje vioolgebeuren op de vakantie mee mag maken, al zijn het straat muzikanten.

Remi
 
Wanneer ik:

“@Sjaak: is de titel van de film te achterhalen? Mogelijk dat er dan ook een geluidstrack van te vinden is?”

Vergelijk met:

“Sjaak,

Waar heb je het vandaan?

Remi”


dan vind ik de vraag nagenoeg hetzelfde.

M.a.w.: de bron schijnt belangrijk te worden.
 
De interesse van Sjaak is volledig weggezakt.

Heeft zeker een ander muziekstuk gevonden?

@Remi,

moet je niet slapen om 02:09u? en inpakken?
 
Terug
Naar boven